You are currently viewing SILVERBAUM  HIGH TACK – SUPER MOCNY KLEJ  !!!

SILVERBAUM HIGH TACK – SUPER MOCNY KLEJ !!!

Super silny klej montażowy, trzyma natychmiast.
Uniwersalny klej na bazie polimeru hybrydowego (poliuretan modyfikowany silanem). Charakteryzuje się dużą siłą klejenia wstępnego.

Zastosowanie
Klejenie i uszczelnianie wszelkich materiałów budowlanych: kamienia naturalnego, drewna, betonu , metalu ,cegły, szkła, ceramiki, tynku, poliuretanu, tworzyw sztucznych, płyty wiórowej itp.
Połączenia elementów blachy ocynkowanej, mosiądzu i innych metali.

Sposób użycia
Odciąć końcówkę kartusza pozostawiając część gwintu. Aplikator nakręcić na gwint. Nakładać za pomocą pistoletów ręcznych, pneumatycznych, elektrycznych. Klej nanieść punktowo lub pasmami na przyklejany materiał. Powierzchnię złączyć i silnie docisnąć. Ostateczną wytrzymałość spoina osiąga w zależności od grubości naniesienia i panujących warunków od 1 do 7 dni. Ułożenie przyklejonego materiału można poprawić tylko przesuwając bez odklejania złączonych powierzchni. Klej utwardza się poprzez reakcję z wilgocią z powietrza także łączenie należy wykonywać z dostępem powietrza. Po wykonaniu pracy narzędzia należy wytrzeć ręcznikiem papierowym i umyć rozpuszczalnikiem. Należy stosować narzędzia z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej.

Dane Techniczne
Czas obrabialności około 6 min.
Chwyt początkowy na powierzchni poziomej – 500 kg/1m2

Chwyt początkowy na powierzchni pionowej – 125 kg/1m2
Kolor – biały
Pojemność – 290ml
Symbol- 07HKHT
Opakowanie – 15 szt