Firma PLASMET z siedzibą
w Kaliszu powstała w 1979 roku

O firmie

Firma PLASMET z siedzibą w Kaliszu powstała w 1979 roku. Założycielem firmy i twórcą całego przedsięwzięcia jest inż. Andrzej Jesion. Dziś PLASMET jest dużą rodzinną spółką, która od samego początku działalności związana była z produkcją i sprzedażą elementów mocujących dla przemysłu metalowego i budowlanego.

Obecnie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym najbardziej renomowanych producentów z zakresu chemii budowlanej, technik zamocowań, systemów wentylacyjnych, narzędzi i elektronarzędzi, akcesoriów malarskich oraz atykułów BHP.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych dla rynku hurtowo-detalicznego oraz profesjonalnego. Dysponujemy licznym personelem fachowych doradców i przedstawicieli handlowych, a rozbudowana sieć logistyczna pozwala na szybkie zaopatrzenie każdego z naszych klientów.

200 +

Ponad 200 pozycji
asortymentowych

20

Ponad 20 doradców i przedstawicieli handlowych

42 lata

Dziś PLASMET jest dużą
rodzinną spółką.

Misja

Misja naszej firmy, to stabilny, dynamiczny i ekspansywny rozwój skupiający się na podnoszeniu konkurencyjności naszych klientów, oferując im możliwie najwyższą jakość produktów i niezawodną obsługę.

Czynnie uczestnicząc na rynku budowlanym i bacznie obserwując zachodzące zmiany i liczne procesy kształtujące nowe trendy i technologie pragniemy zapewnić naszym kontrahentom dostęp do wszelakich „nowinek” technicznych.

Stale doskonalimy kwalifikacje i wiedzę naszych pracowników, aby najnowszymi produktami, jak również coraz bogatszym asortymentem wpływać na konkurencyjność i rozwój przedsiębiorczości.

Cele i rozwój

Wynikająca z naszej misji ekspansja, to cel dotarcia z naszym asortymentem do jak największej ilościo odbiorców, zapewnienie im stabilnej, korzystnej i długotrwałej współpracy na rzecz rozwoju i rozbudowy infrastruktury naszej firmy.

Zamierzonym efektem takich działań jest zadowolenie naszych klientów, co z kolei jest motywującym bodźcem i podstawą do osiągnięcia kolejnych celów, jak np.: powiększenie i usprawnianie naszego systemu logistycznego, rozbudowa i tworzenie nowych miejsc pracy.